Gra w trzy kubki oszuści

Zestawienie wzbudzających emocji nagrań, które w sierpniu cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród internautów. 

Pasażer na gapę

Alarmujące nagrania zaczynamy od zdarzenia zarejestrowanego na autostradzie A4. W trakcie jazdy pewien kierowca zauważył coś niepokojącego. Na przyczepie jadącego z przodu pojazdu znajdowała się kobieta.  Na szczęście dzięki szybkiej interwencji nie doszło do nieszczęścia.

Gra w trzy kubki 

Na kanale Creepypasta straszny kanał pojawił się film przedstawiający system działania oszustów podczas gry w trzy kubki. Materiał uzyskał prawie 300 tysięcy wyświetleń w mniej niż dwa tygodnie po publikacji.

Do zdarzenia doszło w Międzyzdrojach. Według autorki zapisu, która corocznie jeździ na wakacje do nadmorskiej miejscowości, podobne sytuacje można tam zaobserwować każdego lata. Oszuści wypracowali sobie schemat, dzięki któremu są w stanie zdobyć duże pieniądze w krótkim czasie. W trakcie trwania 11-minutowego filmu wyciągnęli od nieświadomych turystów przynajmniej kilkaset złotych.

 

Nieudane włamanie

Trójka przestępców usiłowała włamać się do budynku w Londynie. W trakcie próby rozbicia szyby, jeden z rabusiów omyłkowo rzucił cegłą w stojącego obok kolegę. Mężczyzna upadł na ziemię, nie dając znaku życia.

 

Uciszyć oskarżonego! 

Nietypowa sytuacja z amerykańskiego sądu. Oskarżony o kilka przestępstw czarnoskóry mężczyzna nie reaguje na prośby o milczenie. Sędzia nakazuje zatkać mu usta. Mężczyzna nieustanie przeszkadzał w prowadzeniu rozprawy. Zdarzenie było na tyle nietypowe, że odbiło się echem w wielu zagranicznych serwisach.

Napad na plebanię

Policja poszukuje mężczyzny, który 29 lipca próbował włamać się do plebanii przy kościele parafialnym w Malcu niedaleko Oświęcimia. Sprawca wspiął się na balkon, wybił szybę, ale po włączeniu alarmu przestraszył się i uciekł. Policja mając nadzieję na pomoc internautów udostępniła nagranie w sieci.

 

Wypadek na przejeździe w Szaflarach

O zdarzeniu w Szaflarach mówi cała Polska. Egzamin na prawo jazdy zakończył się tragedią. 18-letnia kursantka nie zatrzymała się przed niestrzeżonym przejazdem kolejowym. Egzaminator nie zainterweniował, pomimo tego, że do przejazdu zbliżał się pociąg. Gdy wjechali na tory w pojeździe zgasł silnik. Egzaminator próbował ponownie odpalić pojazd, gdy się to nie udało wysiadł i próbował przepchnąć stojący na torach samochód. Niestety czasu było zbyt mało. Doszło do zderzenia, które zarejestrowane zostało na tym nagraniu:

Dziewczyna została w pojeździe i nie przeżyła wypadku. Samochód po uderzeniu był wleczony po torach przez kilkadziesiąt metrów. Aby wydostać 18-letnią kursantkę ze środka pojazdu, strażacy musieli rozcinać karoserię specjalistycznym sprzętem. Dziewczyna zmarła w szpitalu, a egzaminator, który przeżył usłyszał zarzut nieumyślnego sprowadzenia katastrofy w ruchu lądowym. Grozi mu 8 lat więzienia.

 

Podpalenie samochodów w Szwecji

Na południowym zachodzie Szwecji w Goteborgu,  grupa zamaskowanych i ubranych na czarno osób podłożyła ogień pod kilkadziesiąt stojących na parkingu samochodów. Do podobnego zdarzenia w tym samym czasie doszło również w innym szwedzkim mieście.

 

Próba kradzieży gotówki 

Kobieta niesie torbę w której znajduje się 75 tysięcy dolarów. Wracała z banku w Houston w stanie Texas i tuż przed wejściem do budynku została napadnięta. Po chwili pomaga jej mąż, dochodzi do szarpaniny. Napastnicy nie zdołali zabrać pieniędzy, jednak zaatakowana kobieta trafiła w ciężkim stanie do szpitala. Dwójka z przestępców została już zatrzymana przez policję.

 

Granat w dłoni

Nagranie z Ukrainy. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który biegał po ulicy z granatem. Ostatecznie wszystko okazało się głupim żartem znajomego, ale cała sytuacja wyglądała groźnie. Zatrzymany nie zdawał  sobie sprawy, że padł ofiarą żartu. Znajomy wcisnął mu do dłoni granat, wyciągnął zawleczkę i uciekł. Zszokowany mężczyzna był pewny, że trzyma w ręku prawdziwy granat, który w każdej chwili może wybuchnąć. Zaczął wołać o pomoc i prosił o wezwanie policji. Funkcjonariusze oczekiwali na przyjazd specjalistów od materiałów wybuchowych.   W tym czasie, aby mieć pewność, że granat nie wybuchnie zakleili dłonie mężczyzny taśmą. Wszystko skończyło się dobrze – granat nie zawierał w sobie ładunku wybuchowego, a ukraiński żartowniś został zatrzymany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here