Seryjny morderca gejów z Londynu | #44 SERYJNI MORDERCY

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

W tym odcinku usłyszycie o serii zbrodni, które 26 lat temu miały miejsce w Wielkiej Brytanii. Sprawca w brutalny sposób zamordował pięciu mężczyzn. Każdy z nich był homoseksualistą. Na pewno   niektórzy z Was pomyśleli teraz o podobnej sprawie z Polski. Tak jest, mam na myśli zabójcę gejów z Łodzi. Ta sprawa wciąż jest niewyjaśniona i uznawana jest za jedną z największych zagadek kryminalnych w naszym kraju.

 

Do serii zabójstw, o których mowa doszło w 1993 roku. Policjanci z Wielkiej Brytanii poprosili o pomoc profilera. I to nie byle jego, bo jednego z najpopularniejszych i najbardziej doświadczonych specjalistów z tej branży. Ten Pan jest również autorem bardzo znanej i ciekawej książki. Jeżeli interesujecie się tematyką kryminalną, to na pewno wiecie już o kogo chodzi. Paul Britton czyli autor książki o tytule Profil mordercy.

Paul Britton profiler
Paul Britton to jeden z najbardziej doświadczonych profilerów na świecie

Udałem się do Londynu. Ciało ostatniej ofiary odnaleziono dwa dni wcześniej. Jeżeli zabójca zamierza zrealizować swój plan, zaatakuje niebawem. Nie ma czasu do stracenia.

 

Więcej szczegółów o sprawie w najnowszym odcinku Kryminatorium:
►Spotify: //spoti.fi/2DCSWGD
► iTunes: //apple.co/2xUnc9P
► Google Podcasts: //goo.gl/vWbjne

Słuchaj podcastów na: